АR Brand
АR Brand
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (84)

  • АR Brand
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/3

    2 комнаты
    65 / 29 / 16 м²
    этаж 1 из 10
    2024 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-х кімнатної квартири в районі Виставка. ЖК Вінницький. Забудовник БудАльянс. Загальна площа 65 кв.м. Знаходиться на першому поверсі (високий). Зроблені чорнові та чистові роботи. (Стяжка, штукатурка стін) Встановлений двоконтурний котел, розводка опалення та тепла підлога. Роздільний санвузол. Відкритий невеличкий балкон. Будинок зданий та заселений. Поруч зупинка транспорту, АТБ та Автостанція 1. Вартість 67 тис. дол. + 12% переоф. Можливий продаж під держ.програми.
    Риелтор
  • АR Brand
    62 750 $
    913 $/м²

    Трудова ул., 6д

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ТРЦ WoodMall
    2 комнаты
    68.74 / 30 / 17 м²
    этаж 2 из 10
    сегодня
    Не кутова Двостороння Панорамні вікна, вже вставлені Забудовник Укрстандарт Здача осінь 2026р
    Риелтор
  • АR Brand
    87 000 $
    1 024 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 165б

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Гречаны
    3 комнаты
    85 / 40 / 17 м²
    этаж 7 из 10
    сегодня
    - Панорамні вікна з чудовим видом - Територія: закритий двір - Додатково можна купити комірку Мінімальне переоформлення.
    Риелтор
  • АR Brand
    94 000 $
    1 175 $/м²

    Лісогринівецька ул., 36

    2 комнаты
    80 / 36 / 20 м²
    этаж 4 из 10
    2022 год постройки
    сегодня
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    46 000 $
    708 $/м²

    Степана Бандери ул., (Будинок 7)

    2 комнаты
    65 / 30 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    2025 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-х кімнатної квартири в ЖК «Срібні Озера» біля озера. - Новобудова, будинок введений в експлуатацію - Загальна площа 63, 4 м², 1/10 поверх на рівні 2-го. - Світла, простора квартира з виглядом у двір. - Не кутова. Високі стелі. Вартість 46 000 дол. + 12% переоформлення.
    Риелтор
  • АR Brand
    64 000 $
    1 362 $/м²

    Лісогринівецька ул., 34-А

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Первый Парковый ЖК Новобудова
    1 комната
    47 / 14.3 / 22.3 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    вчера
    Продаж затишної однокімнатної квартири. Зроблений якісний ремонт, хороше планування. Кімната відокремлена, також є просторий гардероб. Тепла підлога, панорамні вікна. Щоб оцінити квартиру, її потрібно побачити наживо. Запрошую на перегляд.
    Риелтор
  • АR Brand
    115 000 $
    1 575 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 165а

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Гречаны ЖК Парковый бульвар
    2 комнаты
    73 / 45 / 15 м²
    этаж 15 из 17
    2017 год постройки
    вчера
    Світла та простора квартира з продуманим плануванням у зручній локації. Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції. Планування: Дві окремі кімнати та простора кухня-вітальня. Квартира двостороння, не кутова. Панорамні вікна з виглядом на центр міста та парк. Локація: До центру (Либідь Плаза) — 7 хвилин пішки. До Центрального парку — 2 хвилини. Стан: Ремонт виконано у 2024 році. Тепла підлога. Опалення — будинкова, власна котельня. Комплектація: Квартира укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, пральна та сушильна машини, посудомийна машина, 2 телевізори. Вбудована кухня: духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, варильна поверхня, витяжка. Додатково: Ліфт працює наві...
    Риелтор
  • АR Brand
    105 000 $
    1 296 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3а/2)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Озерная ЖК Озерный 2020
    2 комнаты
    81 / 46 / 20 м²
    этаж 4 из 10
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2к просторої квартири, район Озерна, вул.Кармелюка, поверх 4/10, загальна площа 81кв.м, квартира не кутова, з чудовим плануванням, зроблено якісний дизайнерський ремонт з раціональним та правльним розміщенням меблів, за рахунок цього квартира простора та в одночас дуже затишна, повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, максимальне наповнення техніки та меблів, тепла підлога, кондиціонер в квартирі залишається все!!! Район із гарно розвиненою інфраструктурою. Тихий двір з відеоспостереженням, дитячим майданчиком та парко-місцями для авто.
    Риелтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 556 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3а/3)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя Озерная ЖК Озерный 2020
    1 комната
    45 / 20 / 16 м²
    этаж 10 из 10
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1к квартири, район Озерна, вул.Кармелюка.( Можливий продаж під єОселю! ) Індивідуальне опалення, загальна площа 45кв.м, поверх 10/10, зроблено якісний ремонт, квартира укомплектована всіма необхідними для комфортного проживання меблями ( всі меблі виготовляли під замовлення ), та технікою (посудомийка, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина ) . Є гардероб, окремий балкон з кухні з чудовим краєвидом на місто, тепла підлога скрізь, де плитка. Чудова локація з гарно розвиненою інфраструктурою.
    Риелтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3а/3)

    2 комнаты
    68 / 32.4 / 17.56 м²
    этаж 2 из 10
    2025 год постройки
    сегодня
    Простора 2-кімнатна квартира по вул. Кармелюка, 3-А, розташована на зручному 2 поверсі, не кутова. Загальна площа — 68 кв.м. Виконаний сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Квартира укомплектована ексклюзивними меблями та технікою відомих світових брендів. Інтер’єр доповнений стильним декором стін, встановлені прохідні вимикачі для зручності. Є окрема гардеробна кімната. Продумано систему кондиціонування та фільтрації води. По всій квартирі (крім кімнат) облаштована тепла водяна підлога, що забезпечує додатковий комфорт у будь-яку пору року. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, стиль і комфорт. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Риелтор
  • АR Brand
    280 000 $
    871 $/м²

    Прикордонників ул., 17

    БЕЗ КОМИССИИ Дивокрай
    4 комнаты
    321.4 / 115 / 15 м²
    этаж 1 из 1
    сегодня
    Продаж житлового будинку. Місто Хмельницький, масив Дивокрай. Вулиця Прикордонників. Загальна площа 321,4кв.м. Прибудинкова ділянка 15 соток. До будинку підєднані всі міські комунікації. Гараж у будинку, також є сауна, котельня, тераса. Зроблений євроремонт. Будинок укомплектований усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання. Будинок вартий вашої уваги перегляд по домовленості. [телефон скрыт]Маским
    Риелтор
  • АR Brand
    38 500 $
    939 $/м²

    Мазура Николая ул. (Щербакова), (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Заречье ЖК Avila Land
    1 комната
    41 / 15.84 / 16.44 м²
    этаж 7 из 10
    сегодня
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. Вулиця Мазура Миколи. ЖК Avila Land. Поверх 7. Загальна площа 41кв.м. У квартирі індивідуальне газове опалення. Суміжний санвузол. Панорамні вікна з яких відкривається прекрасний краєвид. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон скрыт]Максим
    Риелтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 455 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/8-А

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Лезнево ЖК ЖСК Счастливый
    1 комната
    48 / 17 / 12 м²
    этаж 9 из 9
    2024 год постройки
    сегодня
    Продаж 1 кімнатної квартири Район Виставка, вулиця Віницька 1/8Б. Поверх 9. Загальна площа 48,1кв.м. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою, також у квартирі зроблений вивід під кондиціонер та тепла підлога. Квартира варта вашої уваги. [телефон скрыт]Максим
    Риелтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3а/3)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Озерная ЖК Озерный 2020
    2 комнаты
    68 / 29 / 19 м²
    этаж 2 из 10
    2025 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-кімнатної квартири в місті Хмельницький, район Озерна (вул. Кармелюка) Стильна квартира з сучасним ремонтом, повністю готова до проживання. 🏡 Площа — 68 м² 🏢 Поверх — 2/10 ✔️ Виконаний дизайнерський ремонт ✔️ Квартира повністю укомплектована меблями та технікою ✔️ Є гардероб 📍 Поруч магазини, аптеки, зупинки транспорту — все необхідне для комфортного життя. Ідеальний варіант як для себе або під інвестицію
    Риелтор
  • АR Brand
    1 692 990 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Prostir комфорту
    1 комната
    43.41 / 16 / 11 м²
    этаж 3 из 7
    1 нед. назад
    Продаж просторої 1к квартири в сучасному будинку комфорт класу ( ЖК Простір Комфорту ) Квартира розташована на 3-му повесі з 7-ми. та має загальну площу 43.41кв.м Район Виставка, хороша локація та гарно розвинена інфраструктура де поруч є все необхідне для комфортного проживання, до центру 2хв, неподалік ТРЦ Оазис та міський пляж. Деталі за телефоном.
    Риелтор
  • АR Brand
    83 000 $
    1 172 $/м²

    Вінницьке шоссе, 1/7

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Відеотур Лезнево ЖК ул. Винницкая, 1/5, 1/7
    2 комнаты
    70.8 / 37.3 / 10.8 м²
    этаж 2 из 9
    2015 год постройки
    вчера
    Продаж затишної двокімнатної квартири. Другий житловий поверх, індивідуальне опалення, санвузол роздільний засклений балкон. Залишаються тільки вбудовані меблі та техніка. Мінімальне переоформлення 2%
    Риелтор
  • АR Brand
    40 000 $
    909 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Автобиография
    1 комната
    44 / 18 / 16 м²
    этаж 10 из 10
    сегодня
    Терміновий продаж однокімнатної квартири в сучасній новобудові. ЖК Автобіографія 2.0. Вулиця Озерна 16. Мікрорайон Виставка. Знаходиться в перспективному районі, поруч будується новий торговий центр. Вигідна інвестиція. Будинок на етапі здачі, діє переуступка.
    Риелтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка ул., (Будинок 3/1)

    2 комнаты
    68 / 30 / 15 м²
    этаж 2 из 10
    сегодня
    Не кутова, укомплектована ексклюзивними меблями та технікою світових брендів. Сучасний декор стін, прохідні вимикачі, гардеробна кімната, система кондиціонування, фільтрації води, тепла водяна підлога скрізь, окрім кімнат.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АR Brand
    2 322 450 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця ул., 3

    2 комнаты
    59.55 / 27.4 / 11 м²
    этаж 2 из 7
    сегодня
    Продаж 2 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. ЖК Prostir комфорту. Поверх 2. Загальна площа 59,55кв.м. Простора квартира знаходиться у спокійному та затишному районі. Надійний забудовник. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Риелтор
  • АR Brand
    85 000 $
    1 269 $/м²

    Кармелюка ул., 3/3

    БЕЗ КОМИССИИ Озерная
    2 комнаты
    67 / 38 / 17.5 м²
    этаж 10 из 10
    1 нед. назад
    Продаж 2х кімнатної квартири. Район Озерна, вул.Кармелюка 3/3, поверх 10/10, забудовник Рауш. Зроблено якісний ремонт. Загальна площа квартири 67 кв.м. Гарне планування велика кухня. Мінімальне переоформлення 2%, Район із гарно розвиненою інфраструктурпою, поруч є все необхідне для комфортного проживання.
    Риелтор
  • АR Brand
    120 000 $
    1 498 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 5/4

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    80.1 / 44 / 17.5 м²
    этаж 6 из 10
    1 нед. назад
    Продаж просторої 2-х кімнатної квартири, забудовник Рауш. Мікрорайон Виставка, Старокостянтинівське шосе 5/4 Загальна площа 80,1 кв.м., зручний поверх 6/10. Квартира не кутова, двостороння.Опалення індивідуальне, тепла підлога. Квартира комфортна, простора, затишна з продуманим плануванням. Двір закритого типу з відеоспостереженням, дит.майданчиком та парко-місцями для авто. Район із гарно розвиненою інфраструктурою, поруч є все для комфортного проживання.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.