АR Brand
АR Brand
Хмельницький
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (84)

  • АR Brand
    67 000 $
    1 031 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/3

    2 кімнати
    65 / 29 / 16 м²
    поверх 1 з 10
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-х кімнатної квартири в районі Виставка. ЖК Вінницький. Забудовник БудАльянс. Загальна площа 65 кв.м. Знаходиться на першому поверсі (високий). Зроблені чорнові та чистові роботи. (Стяжка, штукатурка стін) Встановлений двоконтурний котел, розводка опалення та тепла підлога. Роздільний санвузол. Відкритий невеличкий балкон. Будинок зданий та заселений. Поруч зупинка транспорту, АТБ та Автостанція 1. Вартість 67 тис. дол. + 12% переоф. Можливий продаж під держ.програми.
    Рієлтор
  • АR Brand
    62 750 $
    913 $/м²

    Героя України Дмитра Крамара вул., 6д

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ ТРЦ WoodMall
    2 кімнати
    68.74 / 30 / 17 м²
    поверх 2 з 10
    сьогодні
    Не кутова Двостороння Панорамні вікна, вже вставлені Забудовник Укрстандарт Здача осінь 2026р
    Рієлтор
  • АR Brand
    87 000 $
    1 024 $/м²

    Проскурівського підпілля вул., 165б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Гречани
    3 кімнати
    85 / 40 / 17 м²
    поверх 7 з 10
    сьогодні
    - Панорамні вікна з чудовим видом - Територія: закритий двір - Додатково можна купити комірку Мінімальне переоформлення.
    Рієлтор
  • АR Brand
    94 000 $
    1 175 $/м²

    Лісогринівецька вул., 36

    2 кімнати
    80 / 36 / 20 м²
    поверх 4 з 10
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    46 000 $
    708 $/м²

    Степана Бандери вул., (Будинок 7)

    2 кімнати
    65 / 30 / 16 м²
    поверх 2 з 9
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-х кімнатної квартири в ЖК «Срібні Озера» біля озера. - Новобудова, будинок введений в експлуатацію - Загальна площа 63, 4 м², 1/10 поверх на рівні 2-го. - Світла, простора квартира з виглядом у двір. - Не кутова. Високі стелі. Вартість 46 000 дол. + 12% переоформлення.
    Рієлтор
  • АR Brand
    64 000 $
    1 362 $/м²

    Лісогринівецька вул., 34-А

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Перший Парковий ЖК Новобудова
    1 кімната
    47 / 14 / 22 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    вчора
    Продаж затишної однокімнатної квартири. Зроблений якісний ремонт, хороше планування. Кімната відокремлена, також є просторий гардероб. Тепла підлога, панорамні вікна. Щоб оцінити квартиру, її потрібно побачити наживо. Запрошую на перегляд.
    Рієлтор
  • АR Brand
    115 000 $
    1 575 $/м²

    Проскурівського підпілля вул., 165а

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Гречани ЖК Парковий бульвар
    2 кімнати
    73 / 45 / 15 м²
    поверх 15 з 17
    2017 рік побудови
    вчора
    Світла та простора квартира з продуманим плануванням у зручній локації. Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції. Планування: Дві окремі кімнати та простора кухня-вітальня. Квартира двостороння, не кутова. Панорамні вікна з виглядом на центр міста та парк. Локація: До центру (Либідь Плаза) — 7 хвилин пішки. До Центрального парку — 2 хвилини. Стан: Ремонт виконано у 2024 році. Тепла підлога. Опалення — будинкова, власна котельня. Комплектація: Квартира укомплектована меблями та технікою: кондиціонер, пральна та сушильна машини, посудомийна машина, 2 телевізори. Вбудована кухня: духова шафа, мікрохвильова піч, холодильник, варильна поверхня, витяжка. Додатково: Ліфт працює наві...
    Рієлтор
  • АR Brand
    105 000 $
    1 296 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/2)

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Озерний 2020
    2 кімнати
    81 / 46 / 20 м²
    поверх 4 з 10
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 2к просторої квартири, район Озерна, вул.Кармелюка, поверх 4/10, загальна площа 81кв.м, квартира не кутова, з чудовим плануванням, зроблено якісний дизайнерський ремонт з раціональним та правльним розміщенням меблів, за рахунок цього квартира простора та в одночас дуже затишна, повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, максимальне наповнення техніки та меблів, тепла підлога, кондиціонер в квартирі залишається все!!! Район із гарно розвиненою інфраструктурою. Тихий двір з відеоспостереженням, дитячим майданчиком та парко-місцями для авто.
    Рієлтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 556 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/3)

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя Озерна ЖК Озерний 2020
    1 кімната
    45 / 20 / 16 м²
    поверх 10 з 10
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 1к квартири, район Озерна, вул.Кармелюка.( Можливий продаж під єОселю! ) Індивідуальне опалення, загальна площа 45кв.м, поверх 10/10, зроблено якісний ремонт, квартира укомплектована всіма необхідними для комфортного проживання меблями ( всі меблі виготовляли під замовлення ), та технікою (посудомийка, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина ) . Є гардероб, окремий балкон з кухні з чудовим краєвидом на місто, тепла підлога скрізь, де плитка. Чудова локація з гарно розвиненою інфраструктурою.
    Рієлтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/3)

    2 кімнати
    68 / 32 / 18 м²
    поверх 2 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Простора 2-кімнатна квартира по вул. Кармелюка, 3-А, розташована на зручному 2 поверсі, не кутова. Загальна площа — 68 кв.м. Виконаний сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Квартира укомплектована ексклюзивними меблями та технікою відомих світових брендів. Інтер’єр доповнений стильним декором стін, встановлені прохідні вимикачі для зручності. Є окрема гардеробна кімната. Продумано систему кондиціонування та фільтрації води. По всій квартирі (крім кімнат) облаштована тепла водяна підлога, що забезпечує додатковий комфорт у будь-яку пору року. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, стиль і комфорт. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    280 000 $
    871 $/м²

    Прикордонників вул., 17

    БЕЗ КОМІСІЇ Дивокрай
    4 кімнати
    321 / 115 / 15 м²
    поверх 1 з 1
    сьогодні
    Продаж житлового будинку. Місто Хмельницький, масив Дивокрай. Вулиця Прикордонників. Загальна площа 321,4кв.м. Прибудинкова ділянка 15 соток. До будинку підєднані всі міські комунікації. Гараж у будинку, також є сауна, котельня, тераса. Зроблений євроремонт. Будинок укомплектований усіма меблями та технікою для комфортного та затишного проживання. Будинок вартий вашої уваги перегляд по домовленості. [телефон приховано]Маским
    Рієлтор
  • АR Brand
    38 500 $
    939 $/м²

    Миколи Мазура вул. (Щербакова), (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Заріччя ЖК Avila Land
    1 кімната
    41 / 16 / 16 м²
    поверх 7 з 10
    сьогодні
    Продаж 1 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. Вулиця Мазура Миколи. ЖК Avila Land. Поверх 7. Загальна площа 41кв.м. У квартирі індивідуальне газове опалення. Суміжний санвузол. Панорамні вікна з яких відкривається прекрасний краєвид. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    70 000 $
    1 455 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/8-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Лезневе ЖК ЖБК Щасливий
    1 кімната
    48 / 17 / 12 м²
    поверх 9 з 9
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1 кімнатної квартири Район Виставка, вулиця Віницька 1/8Б. Поверх 9. Загальна площа 48,1кв.м. Квартира укомплектована усіма меблями та технікою, також у квартирі зроблений вивід під кондиціонер та тепла підлога. Квартира варта вашої уваги. [телефон приховано]Максим
    Рієлтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3а/3)

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Озерна ЖК Озерний 2020
    2 кімнати
    68 / 29 / 19 м²
    поверх 2 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири в місті Хмельницький, район Озерна (вул. Кармелюка) Стильна квартира з сучасним ремонтом, повністю готова до проживання. 🏡 Площа — 68 м² 🏢 Поверх — 2/10 ✔️ Виконаний дизайнерський ремонт ✔️ Квартира повністю укомплектована меблями та технікою ✔️ Є гардероб 📍 Поруч магазини, аптеки, зупинки транспорту — все необхідне для комфортного життя. Ідеальний варіант як для себе або під інвестицію
    Рієлтор
  • АR Brand
    1 692 990 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка ЖК Prostir комфорту
    1 кімната
    43.41 / 16 / 11 м²
    поверх 3 з 7
    1 тиж. тому
    Продаж просторої 1к квартири в сучасному будинку комфорт класу ( ЖК Простір Комфорту ) Квартира розташована на 3-му повесі з 7-ми. та має загальну площу 43.41кв.м Район Виставка, хороша локація та гарно розвинена інфраструктура де поруч є все необхідне для комфортного проживання, до центру 2хв, неподалік ТРЦ Оазис та міський пляж. Деталі за телефоном.
    Рієлтор
  • АR Brand
    83 000 $
    1 172 $/м²

    Вінницьке шосе, 1/7

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Лезневе ЖК вул. Вінницька, 1/5, 1/7
    2 кімнати
    71 / 37 / 11 м²
    поверх 2 з 9
    2015 рік побудови
    вчора
    Продаж затишної двокімнатної квартири. Другий житловий поверх, індивідуальне опалення, санвузол роздільний засклений балкон. Залишаються тільки вбудовані меблі та техніка. Мінімальне переоформлення 2%
    Рієлтор
  • АR Brand
    40 000 $
    909 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка ЖК Автобіографія
    1 кімната
    44 / 18 / 16 м²
    поверх 10 з 10
    сьогодні
    Терміновий продаж однокімнатної квартири в сучасній новобудові. ЖК Автобіографія 2.0. Вулиця Озерна 16. Мікрорайон Виставка. Знаходиться в перспективному районі, поруч будується новий торговий центр. Вигідна інвестиція. Будинок на етапі здачі, діє переуступка.
    Рієлтор
  • АR Brand
    110 000 $
    1 618 $/м²

    Кармелюка вул., (Будинок 3/1)

    2 кімнати
    68 / 30 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    сьогодні
    Не кутова, укомплектована ексклюзивними меблями та технікою світових брендів. Сучасний декор стін, прохідні вимикачі, гардеробна кімната, система кондиціонування, фільтрації води, тепла водяна підлога скрізь, окрім кімнат.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • АR Brand
    2 322 450 грн
    39 000 грн/м²

    Євгена Коновальця вул., 3

    2 кімнати
    60 / 27 / 11 м²
    поверх 2 з 7
    сьогодні
    Продаж 2 кімнатної квартири. Місто Хмельницький, район Виставка. ЖК Prostir комфорту. Поверх 2. Загальна площа 59,55кв.м. Простора квартира знаходиться у спокійному та затишному районі. Надійний забудовник. Квартира варта вашої уваги, перегляд по домовленості.
    Рієлтор
  • АR Brand
    85 000 $
    1 269 $/м²

    Кармелюка вул., 3/3

    БЕЗ КОМІСІЇ Озерна
    2 кімнати
    67 / 38 / 17.5 м²
    поверх 10 з 10
    1 тиж. тому
    Продаж 2х кімнатної квартири. Район Озерна, вул.Кармелюка 3/3, поверх 10/10, забудовник Рауш. Зроблено якісний ремонт. Загальна площа квартири 67 кв.м. Гарне планування велика кухня. Мінімальне переоформлення 2%, Район із гарно розвиненою інфраструктурпою, поруч є все необхідне для комфортного проживання.
    Рієлтор
  • АR Brand
    120 000 $
    1 498 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 5/4

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    80.1 / 44 / 17.5 м²
    поверх 6 з 10
    1 тиж. тому
    Продаж просторої 2-х кімнатної квартири, забудовник Рауш. Мікрорайон Виставка, Старокостянтинівське шосе 5/4 Загальна площа 80,1 кв.м., зручний поверх 6/10. Квартира не кутова, двостороння.Опалення індивідуальне, тепла підлога. Квартира комфортна, простора, затишна з продуманим плануванням. Двір закритого типу з відеоспостереженням, дит.майданчиком та парко-місцями для авто. Район із гарно розвиненою інфраструктурою, поруч є все для комфортного проживання.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.